

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 150 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.2A |
| Voltage Rating | 225 V , 318 V |
| Series | ERF8 |
| Contact Material | Bronze |
SSM-104-S-DV-P-TR
FLE-112-01-G-DV
ESQ-136-14-G-D
SFMC-110-03-L-D
91601-310ALF
5-5179009-1
62301021021
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00