

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Stacking Height | 7mm |
| Current Rating | 500mA |
| Voltage Rating | 300 V |
| Series | ER8 |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Gold |
CLT-115-02-S-D-A-K-TR
FLHT4P008C0
SSM-108-L-DV
CES-109-01-T-D
62102421821
SSW-118-01-T-D
ESQ-102-23-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00