

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Basic Blade & Beam Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Stacking Height | 5mm |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 175 V |
| Series | BSH |
| Contact Material | Bronze |
SSW-108-22-G-D-VS
SSW-108-02-G-S-RA
SSQ-111-01-G-D
SSW-136-01-T-D
ESQ-110-14-G-S
HLE-120-02-F-DV-BE-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00