

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Pass-Through Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.6A |
| Voltage Rating | 450 V |
| Series | BCS |
| Contact Material | Bronze |
UPS-02-07.0-01-L-V
FLE-105-01-G-DV-A-K-TR
SSW-105-22-F-D-VS-K-TR
ESQ-110-13-L-D
SS-132-TT-2
HDASE041YD6A-000LF
SSQ-110-23-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00