

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 350 V ac |
| Series | SFML |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SQT-125-01-F-D-RA
CES-120-01-G-S
ESQ-105-12-L-D
UPT-08-03.0-01-L-V
354071 / 354071-E
MHDAS2F030YDE50
G88MP241020CREU
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00