

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 120 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | PCB Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 175 V |
| Series | BSH |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Bronze |
61082-101400LF
SMS-106-01-G-S
SLW-110-01-G-S
SSW-111-01-G-S
SMS-106-02-G-S
8925E-068-179-F
FHP-03-02-T-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00