

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 120 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Stacking Height | 5mm |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 175 V |
| Series | BSH |
| Contact Material | Bronze |
SFM-130-02-L-D-LC
ESQ-103-23-L-S
658801103040
690367281076
SFM-105-02-S-D-K-TR
FLE-103-01-G-DV-A-TR
S2M-107-01-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00