

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 120 V ac/dc |
| Series | M80 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SLW-105-01-F-D
FLHT2P008A0
833-87-010-10-001101
A3C-32DA-2DSA(71)
ESQ-116-14-T-D
SSQ-108-04-T-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00