

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 64 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Bronze |
HLE-107-02-G-DV-A-K-TR
SSW-105-02-F-D-RA
SFM-105-02-S-D-A-K-TR
FLE-120-01-G-DV
213274-1003
62201621821
833-87-014-10-001101
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00