

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Datamate |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 120 V ac/dc |
| Contact Material | Beryllium Copper |
8516-4500PL
SSW-101-02-G-D
SSW-116-01-T-S
ESQ-125-13-G-D
SSA-115-S-T
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00