

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Wire to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 30 V ac |
| Series | DD1 |
| Contact Material | Copper |
SLW-114-01-G-S
G88MP141020CREU
M80-4812642
BCS-110-L-D-TE
CLP-108-02-F-D-P-TR
FCS8-30-01-L-S-A-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00