

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | High-Reliability Flexible Pin Count Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.9A |
| Voltage Rating | 220 V , 310 V |
| Series | SFMC |
| Contact Material | Bronze |
FLHP2P008A0
ERF5-050-05.0-L-DV-TR
833-87-020-10-001101
G125-FS11005L0P
SLM-115-01-G-S
5-5179009-4
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00