

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | High-Reliability Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | SFM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
CLP-117-02-L-D
SSQ-119-02-T-S
M50-3150542
ESQ-132-13-G-D
M50-3005045
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00