

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 100 V ac, 150 V dc |
| Series | 803 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
M80-4605042
ESQ-102-23-G-D
SSQ-150-02-T-D
SSW-123-01-S-D
SQT-106-01-L-D
61001621821
FLE-115-01-G-DV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00