

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 100 V ac, 150 V dc |
| Series | 853 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SSQ-124-02-G-S
SQT-114-03-L-D
ERF8-035-05.0-L-DV-K-TR
M20-7822046
SSQ-116-03-F-S
M80-8400445
FLHR4C008A0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00