

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 100 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 500mA |
| Voltage Rating | 100 V |
| Series | Free Height |
| Contact Material | Beryllium Copper |
BCS-105-L-D-TE
SQT-112-02-F-S
ESQ-106-14-T-D
HCSD-08-01-N
SSW-115-02-T-D-RA
853-87-008-10-001101
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00