

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 4.2mm |
| Type | PCB Receptacle |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Brass |
| Series Number | 42385 |
SMS-108-01-G-S
224512 / 224512-E
G88MP121028CREU
ESQ-126-33-G-D
MHDAS2F020YDE60
1MM-R-D25-VS-00-H-TRP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00