

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Pitch | 5mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBR |
| Contact Material | Tin |
ESQ-110-14-G-S
FLHM3C008C0
SSQ-118-03-G-D
M50-3001045
SS4-40-3.00-L-D-K-TR
SMM-107-02-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00