

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 22 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.0mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Connector System | Board to Board |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
| Series | DF11 |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Copper |
SSW-108-02-G-D
SSW-150-06-T-D
61303425721
ERF8-060-07.0-L-DV-TR
ERF8-005-05.0-S-DV-K-TR
SSQ-107-02-G-D-RA
61303421821
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00