

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.3A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSQ |
| Contact Material | Bronze |
690367281276
SSW-109-02-T-S
SFM-125-02-S-D-A
ESW-120-12-T-D
61003021821
CLT-107-02-L-D-BE-K-TR
ESQ-126-23-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00