

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.0mm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Connector System | Board to Board |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
| Series | DF11 |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Copper |
SSQ-106-02-G-S-RA
658807713100
SL-105-G-11
CES-108-01-T-D
M80-4811805
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00