

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 34 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
FLHM2C008C0
RSM-130-02-L-D
UPS-02-07.0-01-L-V
621104284621
SDL-104-T-10
FLHP4P008C0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00