

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 11 |
| Pitch | 3.5mm |
| Type | PCB Connector |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | MC 1.5/11-G-3.5 P26 THR |
| Contact Material | Tin |
SMM-125-02-S-D-P-TR
M80-4000000F1-04-325-00-000
ESQ-106-14-G-D
G125-MH12605M4P
61302211821
SL-106-G-19
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00