

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 350 V ac |
| Series | C-Grid |
| Contact Material | Bronze |
| Series Number | 90148 |
613024143121
SSM-120-L-DV
SSQ-114-01-T-D
61082-061400LF
SSQ-120-23-G-D
SSW-110-02-G-D-RA-N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00