

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 500mA |
| Voltage Rating | 100 V |
| Series | FX6 |
| Contact Material | Bronze |
BCS-102-L-S-TE
833-87-014-10-001101
LPHS-04-24-L-VP1-GP
ESQ-125-13-G-D
61000613321
SSA-120-S-T
10147075-2600RLF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00