

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Through Hole |
| Current Rating | 5.9A |
| Voltage Rating | 450 V ac |
| Series | BCS |
| Contact Material | Bronze |
SQT-120-03-F-D
ESQ-122-14-G-D
SQT-116-01-F-S
SFM-105-02-S-D-A-K-TR
HDASE202YD-000LF
QRF8-052-05.0-L-D-A
613020216921
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00