

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.1A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQT |
| Contact Material | Bronze |
SLW-106-01-F-D
M80-4000000F1-04-325-00-000
SSW-112-01-G-S
SSW-123-01-G-D
CLE-107-01-G-DV
621020242921
ESQ-120-33-T-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00