

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 500mA |
| Voltage Rating | 125 V ac |
| Series | FX2 |
| Contact Material | Bronze |
ESQ-102-24-T-D
SMS-120-01-G-D
M83-LMT1M2N27-0000-000
M80-8502045
SSQ-103-02-G-S
BCS-132-L-D-TE
CLP-108-02-L-D-P-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00