

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 28 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.0mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
| Series | DF11 |
| Contact Material | Phosphor Copper |
| Contact Plating | Gold |
DF12-50DS-0.5V(86)
ERF8-013-05.0-L-DV-K-TR
CLP-105-02-F-D
TLE-117-01-G-DV-A
213274-1003
IPS1-115-01-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00