

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 18 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 100 V ac, 150 V dc |
| Series | 853 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
MHDAS2F040YDE50
ESQ-120-13-L-D
9120-4500PL
CLT-115-02-L-D-A
SSQ-118-03-G-S
SSW-108-02-T-D-RA
SSW-108-02-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00