

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.9A |
| Voltage Rating | 310 V |
| Series | MLE |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold |
SQT-122-01-F-D-RA
CLP-110-02-L-DH-A
SMS-112-01-G-S
QRF8-026-05.0-L-D-A-GP-K-TR
CLP-112-02-L-D-A-P-TR
61307221821
M83-LML3M1N96-0000-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00