

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 100 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 0.6mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 400mA |
| Voltage Rating | 100 V |
| Series | FunctionMAX FX8 |
| Contact Material | Bronze |
SOLC-115-02-S-Q
FS5-30-04.0-L-DV-TH-K-TR
89898-308LF
DF9-31S-1V(32)
MMS-107-01-L-SV
SSW-105-22-G-D-VS
SFMC-104-L2-S-D-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00