

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 350 V ac |
| Series | SFM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SFC-115-T2-L-D-A-K-TR
FLHT4C008A0
CLT-110-02-G-D-BE
61002413321
SSW-103-01-G-D
QSE-020-01-F-D-A-TR
SSQ-118-03-T-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00