

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 70 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P5KS |
| Contact Material | Copper |
SSW-125-01-G-D
M20-7852042
M50-3100545
62102021821
ESQ-102-14-G-S
FX8C-60S-SV5(91)
SSM-108-L-SV-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00