

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Cost-Effective Single Beam Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.1A |
| Voltage Rating | 400 V |
| Series | HLE |
| Contact Material | Beryllium Copper |
A3-16DA-2SV(71)
833-87-020-20-001101
SLW-140-01-T-S
CLP-105-02-S-D-P-TR
1MM-R-D03-VS-00-H-TRP
89898-305ALF
SMM-112-02-S-D-P-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00