

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.1A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQT |
| Contact Material | Bronze |
SSQ-112-03-G-S
SFMH-110-02-L-D-LC
MMS-110-02-L-DV
20021321-00014C1LF
ST4-40-1.00-L-D-P-TR
MMS-110-02-L-SV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00