

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.9A |
| Voltage Rating | 475 V ac |
| Series | SSM |
| Contact Material | Bronze |
CLP-150-02-S-D-BE
QRF8-052-05.0-L-D-A
CLT-104-02-F-D-BE
SSA-112-S-T
10164227-0704A1RLF
61302025721
BCS-106-L-S-TE
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00