

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Number of Rows | 3 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V ac |
| Series | SSW |
| Contact Plating | Au/Sn Over Ni |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
SFM-110-02-S-D-A-P
61002013321
SSQ-106-01-G-D
FLHT4C008C0
1MM-R-D08-VS-00-H-TRP
610016243021
SFM-130-L2-S-D-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00