

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.4mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Stacking Height | 1.5mm |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P4S |
| Contact Material | Copper |
M20-7832046
FX12B-40S-0.4SV
LSH-050-01-G-D-A
CLP-112-02-L-D-A
SSW-120-02-T-D
ST4-40-2.50-L-D-P-TR
ADF6-50-03.5-L-4-2-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00