

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | PCB Receptacle |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 125 V |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Gold, Tin |
| Series Number | 87264 |
ESQ-107-12-T-D
SOLC-130-02-L-Q-A
DF11CZ-4DS-2V(22)
UPS-02-07.0-01-L-V
SFMH-105-02-L-D-WT
FLHT4P008C0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00