

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 22 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Cost-effective Square Tail Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.1A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQT |
| Contact Material | Bronze |
SIB-132-R900-95
FLHR6P008A0
61304011821
75915-316LF
SSQ-115-01-G-S
SSQ-108-03-T-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00