

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.0mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
| Series | DF11 |
| Contact Material | Phosphor Copper |
| Contact Plating | Gold |
M80-4612642
M50-3002545
SSW-140-01-T-S-LL
ASP-122953-01
UMPT-05-01.5-T-VT-SM-K
SSQ-118-03-F-S
SSQ-110-01-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00