

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Cost-Effective Single Beam Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.1A |
| Voltage Rating | 400 V |
| Series | HLE |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SSQ-104-01-L-D
62001421821
CES-105-01-T-D
SMS-106-01-G-S
SSW-106-02-G-S-RA
FLHT2C008C0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00