

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Pitch | 5mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBU 2.5/ 3-ST |
| Contact Material | Tin |
ESQ-103-13-G-D
ESQ-120-58-L-D
SSQ-114-03-T-D
CLE-108-01-G-DV-A
QSH-060-01-F-D-A-TR
SS5-30-3.00-L-D-K-TR
M50-3100545
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00