

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Bronze |
SLM-110-01-G-S
SSA-116-S-T
FLHP3P008A0
61304421821
10162581-3134111LF
SSQ-112-03-G-S
M80-8880605
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00