

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | KK 254 |
| Contact Material | Brass |
| Series Number | 44812 |
FLE-110-01-G-DV-P
SFM-125-02-S-D-A-P-TR
204763 / 204763-E
M20-6102045
FLHP3C008C0
61001821821
ESQ-118-13-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00