

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12 A, 500mA |
| Voltage Rating | 50 V |
| Series | FX23 |
M22-7132042
SFMH-105-02-L-D-WT
SQT-109-01-L-D
IPS1-110-01-S-D-RA
CLE-115-01-G-DV
M22-7142542
A3C-28DA-2DSC(71)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00