

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Female Connector |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.4A |
| Voltage Rating | 500 V |
| Series | FP 1.27/ 12-FV |
| Contact Material | Copper |
TLE-106-01-G-DV-K-TR
ERF8-025-05.0-L-DV-K-TR
154808 / 154808-E
SSW-140-01-T-D
803-87-016-10-001101
SMH-104-02-G-S
CLM-110-02-F-D-P-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00