

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Pass-Through Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.6A |
| Voltage Rating | 450 V |
| Series | BCS |
| Contact Material | Bronze |
216700-0409
SSW-106-22-L-D-VS-K-TR
623326235321
SSW-115-01-G-S
SSW-116-01-F-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00