

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | High-Reliability Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | SFM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SQT-102-01-L-D-RA
SSQ-120-01-T-D
SSW-109-02-G-D-RA
FLHT2P008A0
SSW-101-01-S-D
SSQ-108-03-T-S
SSW-112-01-S-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00